Offroad festival Bratronice = 5. -7. 9. 2008
Autor: Filip <filipsu(at)hotmail.com>, Téma: Zprávy, Vydáno dne: 03. 09. 2008Tak proběhl další ročník již léty ověřené akce.

A již podruhé v Bratronicích.

Páteční večer byl již tradičně věnován orientačnímu závodu, kde jsme již podruhé dělali "pivní hlídku v restauraci" viz zápisky níže:

první info z festivalu: očekáváme v restaurantu první účasrníky nočního orientačního závodu. zatím nikdo nedorazil,tak cekame u pivka :)
23:25 - Již se k pití piva dostavil 8. účastník. čas 52:53 s.

nějak po 1:00 jsme již nevydželi čekat na opozdilce a přesunuli se zpět do kempíku.

V sobotu od rána probíhaly přípravy na osvědčené soutěže a cca od 10.00 vlastní soužeže začaly - trial, neucmrndi, slepec, nejrychlejší a nejpomalejší výjezd, průjezd blátem (výsledky soutěží na http://manyjak.aro4x4.cz). V podvečer po ukončení průjezdu blátem byla několika našimi kolegy vyprovokována soutěž průběh blátem, do které se kupodivu přihlásilo několik borců a dokonce i borkyň!
Tato soutěž měla obrovský divácký úspěch a doufáme, že se stane tradiční i pro příští ročníky srazu.
Večer proběhlo vyhlášení výsledků a koncertík místní zábavové skupiny Černý brejle. Večer ještě protklo představení skupiny historického šermu a pěkný ohňostroj.

Nám se opět líbilo, těšíme se na další ročník. Musíme ještě vyzdvihnout kvality místního občerstvovacího týmu, který příjemně překvapil (tedy až na tu značku píva ;) ).