Uzavírání podzimní sezony 2007
Autor: Filip <filipsu(at)hotmail.com>, Téma: Fotky z akcí, Vydáno dne: 29. 10. 2007V sobotu 27.10. 2007 připravil opět Kudla ve Svárově již druhý ročník setkání přátel vozidel Aro a spol. a tak můžeme říci, že se již stává tradicí ;)

Tentokráte jsme se nevěnovali Ještědskému hřebeni ale naopak Jizerským horám. Po dojezdu všech účastníků na Svárov i těch opozdilých (že Petře?) jsme vyrazili přes Kateřinky, Českou chalupu a Bedřichov do obědové restaurace na Novou louku, kde jsme pojedli a popili.Po obědě nás čekal náročný pěší výlet okolo k Blatnému rybníku a zpět ( asi 1 km).Proběhlo focení zúčastněných vozidel i samotných účastníků a odjeli jsme na rozhlednu Slovanka, kde jsem se patřičně rozhlíželi v mlze husté tak, že by se dala krájet. Následoval přesun na letní bobovou dráhu do Janova nad Nisou. Tam ti odvážnější z nás absolvovali jízdu nebo několik jízd (dle stavu peněženek a nálady utrácet).Po tomto příjemném zpestření jsme se přesunuli přes Lukášov a Českou chalupu zpět do Svárova a mohli se začít občersvovat nealkem, alkem, žebírky, saláty, sladkostmi, slanostmi - no prostě obžerství za doprovodu video projekcí z offroadových i výletových akcí.

Z důvodu ochrany přírody a vzhledem k účasti několika [dvou = Dejf a Petr] neupravených vozidel proběhly veškeré přejezdy mezi jednotlivými zastávkami výhradně po asfaltových cestách.

další fotky zde